•  Vereniging voor internationale dans, zang en muziek

  • Phoenix zoekt kinderdansleiding

    Phoenix zoekt kinderdansleiding

Ga jij onze kindergroepen lesgeven

Phoenix Apeldoorn zoekt voor onze onderbouw- en middenbouwgroep dansdocenten met ingang van het nieuwe seizoen (september). Onze voorkeur gaat uit naar twee dansdocenten uit de omgeving van Apeldoorn, een voor onze onderbouwgroep en een voor de middenbouwgroep.

Wie zijn wij?

Phoenix-Apeldoorn is een bloeiende vereniging met groepen voor alle leefijden. Gezelligheid en saamhorigheid zijn belangrijke kenmerken van onze vereniging. Naast het lesgeven vinden we het belangrijk dat er ter afsluiting van elke cursus een voorstelling of een activiteit voor de kinderen wordt georganiseerd. Bij onze vereniging krijg je veel ondersteuning en word je opgenomen binnen een betrokken docententeam.

Hoe werken wij?

Tijdens de danslessen komen zowel dansexpressie als werelddans aan bod. We werken met Dansspetters, eigen expressieve ideeën en diverse  kinderdansprogramma’s. In de bovenbouw ligt de nadruk steeds meer op vaste dansen, zodat er aansluiting ontstaat bij de tienergroep. Plezier en creativiteit staan voorop in de lessen.

Lestijden:

  • Onderbouw 4-6 jaar, woensdag 14.30-15.15 uur
  • Middenbouw 6-9 jaar, woensdag 15.30-16.30 uur

Per seizoen wordt 3 keer een cursus van 10 lessen aangeboden.

Waar dansen wij?

De Veste, Fabianusstraat 3, 7333 BM Apeldoorn.

Honoraria

Betaling volgens de adviestarieven van Stichting Interdans. Reiskostenvergoeding voor maximaal 50 km enkele reis.
Er is de mogelijkheid om mee te komen dansen/kijken in mei en juni van dit seizoen. Zo nodig begeleiden we je graag verder.

Meer informatie?

Wil je meer weten? Vraag informatie bij Tessa Smale (06-10252023)
Kijk ook op www.phoenix-apeldoorn.nl

Stuur je sollicitatie voor 9 mei naar
info@phoenix-apeldoorn.nl