Kinderen 6-9 jaar
Lestijd: Woensdag 15.30 - 16.30 | Docent: Iris Hoop
Informatie
Tijdens het dansen komt veel dansexpressie aan bod. Daarnaast beginnen we met het leren van dansen uit de wereld. Plezier en creativiteit staan voorop in de lessen. Phoenix organiseert ook activiteiten rondom kerst, sinterklaas en afsluiting van het dansseizoen.
Kleding
Lekker zittende kleding waar de kinderen goed in kunnen bewegen en gymschoenen/dansschoenen.

Iris Hoop
Iris is in 2007 afgestudeerd aan de kaderopleiding en begon toen meteen met lesgeven. Zij laste even een tussenpauze toen ze in Hongarije woonde, waar ze natuurlijk zelf ook danste.
Nu is ze alweer een aantal jaren terug in Nederland en heeft de draad van het lesgeven weer opgepakt.
Iris geeft met veel plezier danslessen aan alle leeftijden: van peuters tot senioren, recreatief en demonstratief, binnen verenigingen en op scholen. Zij vindt het een fantastische uitdaging om nu ook bij Phoenix danslessen te gaan geven.